Prezenty na dzień matki 2022 (przeżycia)

Napis "Prezentownik" i kwiaty, prezent na dzień matki

Przed Dniem Matki co roku można spotkać wiele „prezentowników”. I ja myślę, że jeśli potrzebujecie kupić prezent na dzień matki 2022 to na pewno znajdziecie pomoc. Ale zauważyłam, że mało jest pomysłów na to to można zrobić za darmo, pomysłowo i tak aby mama zapamiętała to na długo!

Nie mówię, że kupienie czekoladek na dzień mamy to coś złego. Chodzi mi o to, że takie prezentowniki już są, a ja chciałam przygotować dla Ciebie coś extra 🙂

Zaczynamy?

Prezent na dzień matki nr 1

Słoik z kartkami

Brzmi banalnie prawda ?:) To znów prezent, który zrobisz za darmo, a jest wyjątkowy, ponieważ… Na kartkach, które schowasz do słoika napiszesz za co kochasz lub cenisz Twoją mamę. Ostatecznie mama otrzyma słoik z mnóstwem ciepłych słów.

Prezent na dzień matki nr 2

Bony dla mamy.

Absolutny hit z zeszłego roku, a pomysł jest tak naprawdę bardzo prosty. Koszt to od 0 złotych do maksymalnie 1 zł. Chodzi o bony dla mamy, czyli kartki na których jest napisane np „Zmywanie naczyń bez marudzenia” Takie bony możesz przygotować samemu w domu (w zeszłym roku mamy to bardzo doceniały). Ale jeśli chcesz to ja mam dla Ciebie gotowe bony do pobrania za darmo. Zamawiasz bony przez formularz poniżej. Drukujesz, rozcinasz, pakujesz do ładnej koperty i gotowe !

Pobierz bony za darmo KLIK

Prezent na dzień matki nr 3

Wspólne przeżycia

Zastanów się, co słyszałaś ostatnio od Twojej mamy. Mówiła coś o tym, że bardzo chciałaby gdzieś pójść? A może przechodząc obok jakiejś kawiarni zachwyciła się jej wystrojem? Może Twoja mama lubi kontakt z naturą? Super prezentem na dzień mamy 2022 będzie zaplanowanie wspólnego przeżycia. Ważne, aby było to coś co sprawi Twojej mamie radość!

W prezencie na Dzień Mamy możesz też zamówić na przykład zestaw wyrozumiałych przypomnień na lodówkę, które dostaniesz w moim sklepie TUTAJ.

karty pracy, sklep online

Prezent na dzień matki nr 4

Kurs

Czasem nasze mamy mówią, że chciałyby się czegoś nauczyć. Natomiast mogą nie być przyzwyczajone do tego, że teraz jest trochę inaczej niż kiedyś i jest bardzo dużo kursów. Myślę na przykład o kursie instruktora jogi lub gotowania. Kolejną (chociaż odważną) opcją jest kurs prawa jazdy.

Kolejnym pomysłem są też kursy on-line. Co ważne wiele z nich można znaleść za darmo. Jeśli się wie jak i gdzie szukać. Mama może nie wiedzieć, ale córka lub syn mogą pokazać tutaj swoje umiejętności.

Można też „stworzyć” kurs dla mamy na przykład układając playlistę z kilku filmików na YT. Ważne, że poświecisz na to swój czas, zaangażowanie, a mama będzie mogła z przyjemnością odtworzyć gotowe treści.

Wróć do strony głównej TUTAJ

Prezent na dzień matki nr 5

Bon

Jeśli nie wiesz co wybrać jako prezent na dzień matki 2022 pomyśl o specjalnym bonie. Bon, czyli jakieś przeżycie opłacone wcześniej. Może być bon na masaż, regulację brwi, koncert lub kino.

Zastanów się o czym może marzyć Twoja mama i kup dla niej bon podarunkowy. Dużo łatwiej jest już gdzieś pójść, gdy jest wybrane miejsce, a usługa opłacona.

Pomysły na prezenty od moich obserwatorek na Instagramie

Co jeszcze może być dobrym pomysłem na prezent na dzień mamy 2022?

To coś dopiero super ! Przygotowując ten artykuł zapytałam moich wspaniałych obserwatorek na Instagramie czy mają jakieś pomysły na prezent na dzień matki. Zobaczcie czym zainspirują Was moje dbające o siebie Kobiety:

Pomysł na prezent od Klaudii z Warszawy

Sesja fotograficzna

Dlatego tak bardzo lubię pytać naszą społeczność o zdanie! Mi nie przyszłoby to do głowy, a pomysł uważam super. I jaka pamiątka. Dzięki Klaudia za tą inspirację 🙂

Pomysł na prezent od Kasi z Tarnowskich Gór

Wycieczka

Kasia proponuje w prezencie dla Mamy zorganizować wycieczkę do innego miasta. Wow ! Co za super pomysł. Już sobie wyobrażam na przykład bilety na pociąg i plan z 3 atrakcjami do zwiedzenia w obcym mieście. Jedziesz oczywiście Ty i Mama, bo najważniejsze to czas spędzony razem.

Jeśli Ty masz jakiś pomysł na prezent koniecznie napisz o nim w komentarzu!

Wróć do strony głównej TUTAJ

Dodaj komentarz