Psycholog dla dziecka Lublin

Wybierz termin i umów wizytę dla dziecka do 12 lat

Prześlij

Psycholog dziecięcy Lublin.

Na wizyty stacjonarne u psychologa w Lublinie zapraszamy do naszego gabinetu przyjaznego dzieciom. Spotkania są przeznaczone dla dzieci do 12 roku życia wraz z rodzicami. Pierwsza wizyta jest w miarę możliwości wizytą rodziców/opiekunów bez dziecka.

Ma na niej miejsce wywiad i omówienie trudności dzieci. Później zajęcia są przeznaczone dla dziecka, a rodzic otrzymuje wskazówki do pracy w domu, ponieważ zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Zasada według której pracujemy to ta, że rodzic zna swoje dziecko najlepiej i jest jego pierwszym terapeutą. Dlatego nie ma u nas zajęć dla dziecka bez współpracy z rodzicem. Wizytę umówisz telefonicznie lub e-mailowo lub on-line przez formularz powyżej.

Konsultacja psychologiczna w Lublinie dla rodziców obejmuje:

  • Indywidualny trening z zakresu umiejętności społecznych
  • praca z lękiem, fobią
  • przeżywanie emocji przez dziecko – praca z dzieckiem + wskazówki dla rodziców, jak wspierać dziecko
  • porady dla rodziców

.

NASZA KADRA

psycholog dla dzieci lublin
mgr Magda Staniak

Pani Magda jest magistrem psychologii ze specjalnością kliniczną i neuropsychologią. Ponieważ ceni sobie rozwój poza studiami ukończyła też dodatkowe szkolenia. Między innymi z zakresu pracy z dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi oraz z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Jest certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych z psychologii edukacyjnej z przygotowaniem pedagogicznym.
Podsumowując uwielbia pracę z dziećmi, do której podchodzi z uśmiechem, humorem, grami i zabawami, a także zapleczem wiedzy, którą dzieli się z rodzicami.
Dba o to, by u dzieci rozwijać pozytywny obraz siebie, poczucie własnej wartości, kompetencje społeczne, umiejętność wyrażania i rozumienia emocji. Podkreśla wagę rozmowy i uczy, jak mówić by dziecko usłyszało i jak słuchać, by wiedziało, że słyszymy.

Pani Magda przyjmuje w poniedziałki, czwartki i piątki, a wizytę umówisz wygodnie przez formularz online lub dzwoniąc pod numer telefonu 723 820 872.

Czas trwania wizyty 50 min, koszt 120 zł.

Prześlij

Adres i więcej informacji:

Gabinet Psychologiczny Łucjan Maria

Lipowa 20/4;

20-024 Lublin

Tel: 723-820-872

E-mail: marysia.lucjan@gmail.com

Facebook

Powróć na stronę główną i sprawdź darmowe materiały do pobrania.

Psycholog Lublin, Gabinet Psychologiczny Łucjan Maria

karty pracy na białym tle