Dobry psycholog Lublin dla dzieci od 3 do 12 lat

Ogłoszenie psycholog Lublin

Psycholog dziecięcy Lublin.

Na wizyty stacjonarne u psychologa w Lublinie zapraszamy do naszej specjalistki Pani Psycholog Justyny Babul. Spotkania są przeznaczone dla dzieci do 12 roku życia wraz z rodzicami. Pierwsza wizyta jest w miarę możliwości wizytą rodziców/opiekunów bez dziecka, ponieważ ma na niej miejsce wywiad i omówienie trudności dzieci. Później zajęcia są przeznaczone dla dziecka, a rodzic otrzymuje wskazówki do pracy w domu, ponieważ zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Zasada według której pracujemy to ta, że rodzic zna swoje dziecko najlepiej i jest jego pierwszym terapeutą. Dlatego nie ma u nas zajęć dla dziecka bez współpracy z rodzicem.

Wizytę umówisz telefonicznie lub e-mailowo lub on-line przez formularz poniżej:

Prześlij

Konsultacja psychologiczna w Lubline dla rodziców obejmuje:

  • Terapia ręki
  • Indywidualny trening z zakresu umiejętności społecznych
  • praca z lękiem, fobią
  • przeżywanie emocji przez dziecko – praca z dzieckiem + wskazówki dla rodziców, jak wspierać dziecko
  • zajęcia z elementami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w pracy z dziećmi (Kid’s skills)

.

Mgr Justyna Babul

Psycholog Lublin

Psycholog dziecięcy Lublin

Pani psycholog Justyna jest bardzo lubianą przez naszych małych klientów specjalistką. Oprócz studiów magisterskich na kierunku psychologia ukończyła dodatkowe szkolenia – między innymi z zakresu terapii ręki oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w pracy z dziećmi.

W swojej pracy wykorzystuje kredki, zabawki, gry, bajki, tworzone samodzielnie karty pracy. A wszystko to, aby zapewnić urozmaicenie zajęć dla dziecka i realizację założonych celów terapeutycznych.

Pani Justyna bardzo dba o edukację rodziców, dlatego prowadzi bloga i Instagrama na którym rodzic znajdzie psychoedukacyjne treści.

Adres i więcej informacji:

Gabinet Psychologiczny Łucjan Maria

Lipowa 20/4;

20-024 Lublin

Tel: 723-820-872

E-mail: marysia.lucjan@gmail.com

A jeśli chcesz zapoznać dziecko z psychologiem a na razie nie planujesz umawiać się na wizytę – skorzystaj z naszej psychoedukacyjnej akcji „Czy psycholog daje zastrzyki?” – Czytaj więcej…

Powróć na stronę główną tutaj i sprawdź darmowe materiały do pobrania.

Psycholog Lublin, Gabinet Psychologiczny Łucjan Maria