Psycholog Lublin

Wybierz termin i umów wizytę dla dziecka do 12 lat

Prześlij
Ogłoszenie psycholog Lublin

Psycholog dziecięcy Lublin.

Na wizyty stacjonarne u psychologa w Lublinie zapraszamy do naszego gabinetu przyjaznego dzieciom. Spotkania są przeznaczone dla dzieci do 12 roku życia wraz z rodzicami. Pierwsza wizyta jest w miarę możliwości wizytą rodziców/opiekunów bez dziecka.

Ma na niej miejsce wywiad i omówienie trudności dzieci. Później zajęcia są przeznaczone dla dziecka, a rodzic otrzymuje wskazówki do pracy w domu, ponieważ zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Zasada według której pracujemy to ta, że rodzic zna swoje dziecko najlepiej i jest jego pierwszym terapeutą. Dlatego nie ma u nas zajęć dla dziecka bez współpracy z rodzicem. Wizytę umówisz telefonicznie lub e-mailowo lub on-line przez formularz powyżej.

Konsultacja psychologiczna w Lubline dla rodziców obejmuje:

  • Indywidualny trening z zakresu umiejętności społecznych
  • praca z lękiem, fobią
  • przeżywanie emocji przez dziecko – praca z dzieckiem + wskazówki dla rodziców, jak wspierać dziecko
  • porady dla rodziców

.

NASZA KADRA

psycholog dla dzieci lublin
mgr Magda Staniak

Pani Magda jest magistrem psychologii ze specjalnością kliniczną i neuropsychologią. Ponieważ ceni sobie rozwój poza studiami ukończyła też dodatkowe szkolenia. Między innymi z zakresu pracy z dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi oraz z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Jest certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych z psychologii edukacyjnej z przygotowaniem pedagogicznym.
Podsumowując uwielbia pracę z dziećmi, do której podchodzi z uśmiechem, humorem, grami i zabawami, a także zapleczem wiedzy, którą dzieli się z rodzicami.
Dba o to, by u dzieci rozwijać pozytywny obraz siebie, poczucie własnej wartości, kompetencje społeczne, umiejętność wyrażania i rozumienia emocji. Podkreśla wagę rozmowy i uczy, jak mówić by dziecko usłyszało i jak słuchać, by wiedziało, że słyszymy.

Pani Magda przyjmuje we wtorki i w soboty, a wizytę umówisz wygodnie przez formularz online lub dzwoniąc pod numer telefonu 723 820 872.

Prześlij
mgr Marta Zielińska

Pani Marta jest psychologiem oraz certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Zajmuje się pracą terapeutyczną z młodzieżą doświadczającą m.in. zaburzeń nastroju, przejawiającą trudności przystosowawcze, zachowania agresywne oraz autoagresywne. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w pracy w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Kazimierzu Dolnym oraz Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie. W pracy zależy jej przede wszystkim na akceptacji i rozumieniu drugiej osoby z jej obecnymi trudnościami oraz pomocy w radzeniu sobie z nimi. Poprzez dzielenie się swoją wiedzą uczy rodziców wspierającego towarzyszenia adolescentom.

Submit

Adres i więcej informacji:

Gabinet Psychologiczny Łucjan Maria

Lipowa 20/4;

20-024 Lublin

Tel: 723-820-872

E-mail: marysia.lucjan@gmail.com

Facebook

Powróć na stronę główną i sprawdź darmowe materiały do pobrania.

Psycholog Lublin, Gabinet Psychologiczny Łucjan Maria

karty pracy na białym tle