Pewność siebie w praktyce – kurs ON-LINE w mega promocji na Black Friday 2021

Kurs on-line PEWNOŚĆ SIEBIE W PRAKTYCE to 6 modułów wspierających Twoją pewność siebie.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz czuć się lepiej z tym, co myślisz i czujesz
 • chcesz spełnić jakieś marzenie, ale troche się boisz
 • marzysz o siłowni, ale coś Cię powstrzymuje
 • potrzebujesz zaakceptować to, że nie jesteś idealna
 • chcesz ubierać sie w to, co lubisz, ale boisz się opinii innych ludzi
 • chcesz czuć się lepiej w występieniach publicznych
 • nie wiesz jak poradzić sobie w urzędzie lub innym miejscu, w którym musisz coś załatwić
 • chcesz czuć się lepiej w codziennym życiu
 • lubisz ćwiczenia z kartami pracy

Sprawdź, czy kurs jest dla Ciebie

Chcesz sprawdzić czy praca nad pewnością siebie jest dla Ciebie? Pobierz bezpłatny miesięczny plan wzmacniania pewności siebie z zadaniami na każdy dzień tutaj. Poczuj, jak to jest pracować nad pewnością siebie na codzień

A jeśli chcesz poczuć się jak kursantka wypóbuj bezpłatnie 1 mini-lekcję kursu TUTAJ.

Jeśli chcesz posłuchać jak pracuję z moimi kursantkami zapraszam Cię do obejrzenia webinaru o korzyściach z pewności siebie w aż 3 obszarach. W trakcie webinaru zrobisz ćwiczenie z kartą pracy i dowiesz się, jakie są Twoje indywidualne korzyści.

Webinar czeka na Ciebie TUTAJ.

Mega promocja Black Friday 2021

W Black Friday 2021 kurs online „Pewność siebie w praktyce” będzie w mega promocji. Cena kursu obniży się z 358 zł do aż tylko 99zł!

Kurs będzie czekał w zakładce kursy tak jak teraz – zmieni się tylko jego cena. Obejrzyj już teraz z jakich modułów składa się kurs i sprawdź czy to będzie coś dla Ciebie!

Poszczególne moduły kursu to:

 1. Korzyści z większej pewności siebie – w tym module poznasz i wyznaczysz swoje korzyści z większej pewności siebie. Poznasz też zasady panujące w kursie. Od początku poczujesz się na kursie jak w domu!
 2. Autodiagnoza Twojej pewności siebie. Ważny moduł – z moją pomocą wykonasz autodiagnozę Twojej pewności siebie, czyli ocenisz z jakiego poziomu zaczynasz pracę z kursem. Ale! Zobaczysz też obszary, w których Twoja pewnośc siebie jest większa.
 3. Wzmocnij samoocenę – oprócz wzmacniania dowiesz się, dlaczego samoocena jest związana z pewnością siebie.
 4. Rozwiń poczucie własnej skuteczności. Poczucie własnej skuteczności to przekonanie, że jesteś w stanie zrealizować zamierzone działanie lub osiągnąć Twój cel. Jak jest u Ciebie z poczuciem własnej skuteczności i jak je wzmacniać – nad tym bedziesz pracowała w module 4!
 5. Weź odpowiedzialność za Twoją pewność siebie. W czasie autodiagnozy zobaczysz, co mogło wpłynąć na Twoją samoocenę, ale nie chcę, abyś zatrzymywała się w tym momencie. Niezależnie od tego, co wpłynęło na samoocenę dziś Ty bierzerz odpowiedzialność za to, jak wygląda Twoja pewność siebie na codzień. Przechodzisz do działania i wzmacniasz pewność siebie.
 6. Pewność siebie to proces. Ten moduł przygotowałam specjalnie dla osób niecierpliwych, które chciałyby pewnośc siebie ukształtowaną przez lata zmienić w 2 tygodnie. W tym module będziesz uczyć się o tym, że pewność siebie to proces, który wymaga czasu. Dodatkowo przygotujesz plan wzmacniania pewności siebie do wykorzystania po kursie.

Mini-lekcje i karty pracy

Kurs jest przygotowany w formule mini-lekcji, co oznacza, że nie przerabiasz lekcji trwających godzinę. Za to pracujesz krok po kroku z krótkimi partiami materiału do 10 minut. Jest to wygodne, ponieważ zawsze wiesz, gdzie skończyłaś pracę i wiesz od czego zacząć. A jeśli masz wolne 10 minut, to możesz przerobić mini-lekcję.

Nieodłączną częścią kursu są karty pracy i przypomnienia na lodówkę. Ponieważ kurs to praca nad pewnością siebie w praktyce nie mogło zabraknąć ćwiczeń. A ćwiczenia najlepiej prezentują się na kartach pracy.

To bardzo ważne – kurs to nie tylko kurs, który przesłuchasz i pójdziesz w swoją stronę – to ćwiczenia na kartach pracy do wykonania!

Dodaj komentarz