Jak za darmo

Jak za darmo słuchać audiobooków, mieć zaplanowaną dietę i słuchać muzyki bez reklam

Ostatnio na story na Instagramie polecam Wam ciekawe darmowe opcje, które pomagają spędzać czas wolny w kreatywny i ciekawy sposób. Zbieram to tutaj, aby zostało na dłużej niż 24 godziny! Zaznaczam, że wpis nie jest w żaden sposób sponsorowany. Lubię wiedzieć o takich ciekawych możliwościach i dlatego dzielę się nimi z Wami!

Jak za darmo słuchać audiobooków

Aplikacja Storytell oferuje obecnie możliwość darmowego słuchania audiobooków przez 7 dni. Kiedy słyszę audiobook, nie brzmi to ciekawie, ale sprawdziłam i okazało się, że bardzo lubię słuchać! Ty też możesz przez te 7 dni sprawdzić, czy takie słuchanie to coś dla Ciebie, czy zupełnie nie. Ja korzystałam ostatnio z tej opcji i w trakcie 7 dni przesłuchałam 2 książki. Są nagrane bardzo profesjonalnie, słuchanie to przyjemność, a głosy lektorów to naprawdę coś wspaniałego. Teraz nie zdecydowałam się na przedłużenie sukskrypcji, ponieważ intensywnie pracuję nad moim kursem on-line „Pewność siebie w praktyce”, którego premiera już 6.09! Ale…na pewno kiedy przyjdzie jesień zdecyduję się na płatną wersję – już to sobie wyobrażam – kubek gorącej herbaty, ciepły koc i audiobook.

Aby odebrać swoje 7 bezpłatnych dni słuchania audioboków kliknij tutaj.

Jak mieć zaplanowaną dietę na cały tydzień za darmo

Na aplikację KcalMar trafiłam przypadkiem. W wersji na komputer wygląda niepozornie, ale w wersji na telefon to moje odkrycie roku. Po zalogowaniu mamy dostęp do wielu różnych diet zaplanowanych na każdy dzień. Po tygodniu już ten jadłospis jest inny, więc nie ma sytuacji, w której tydzień po tygodniu jemy to samo.

Aplikacja ma funkcję listy zakupów – zaznaczamy nawet na jaki dzień chcemy zrobić zakupy i tworzy nam się lista według naszych potrzeb. Ja zazwyczaj wybieram 3 dni z listy, robię zakupy i powtarzam posiłki, aby nic się nie zmarnowało gdy na przykład kupiłam cały kalafior, a przez 3 dni wykorzystałam połowę.

To, co jest ogromnym plusem jadłospisów to to, że są bardzo różnorodne, dobrze się po nich czuję, a dodatkowo mogę zmieniać jadłospisy kiedy tylko chcę. Na przykład w 1 tygodniu mam ochotę na jadłospis wege, a w innym na zdrową dietę rodzinną.

Aby odebrać Twoje jadłospisy kliknij tutaj. Pamiętaj, że te jadłospisy są widoczne w aplikacji na telefon, w wersji na komputer ich nie widziałam.

Jak słuchać muzyki bez reklam

Ja jestem osobą, która częściej słucha radia niż typowej playlisty, ale…kiedy idę biegać muzyka jest dla mnie super dopełnieniem.

Zazwyczaj lubię słuchać 1 i tej samej piosenki przez cały trening. Odkryłam, że jest to możliwe z próbną wersją premium aplikacji Spotify . Ja zamawiałam tą opcję przed wakacjami i wtedy były to 3 miesiące premium, obecnie jest 1 miesiąc, ale uważam że to wystarczy, aby sprawdzić, czy taka opcja to coś dla Ciebie. Może sprawdzisz jak podoba Ci się połączenie biegania i słuchania muzyki. A może samo słuchanie muzyki będzie dla Ciebie?

Aby odebrać Twój darmowy miesiąc słuchania muzyki bez reklam kliknij tutaj

Jeśli wiesz, co jeszcze ciekawego mogłoby dołączyć do tej listy koniecznie podziel się tym z nami w komentarzu !

Dowiedz się wiecej o kursie on-line Pewność siebie w praktyce!

Na filmie omawiam każdy moduł, opowiadam o kartach pracy i tłumaczę czym są mini-lekcje, z których składa się kurs. Zapisz się na listę zainteresowanych!

Dodaj komentarz