Darmowe materiały – marzec 2022

Jak wiele z Was wie – na codzień jako psycholog pracuję z kobietami stacjonarnie w gabinecie w Lublinie. Z osobami spoza Lublina pracuję również on-line. Ponieważ widzę u moich klientek potrzebę zadbania o siebie postanowiłam przygotować coś dla wszystkich. Są to materiały, które wspomogą Twoje dbanie o siebie. Udostępniam je już dziś, abyś mogła je wydrukować, zastanowić się nad celem na marzec i na spokojnie wszystko przygotować 🙂

Odbierz darmowe materiały i przygotuj się na dbanie o siebie w marcu.

karty pracy

Na miesiąc marzec przygotowałam dla Was super materiały do pobrania za darmo. Już mówię, co dokładnie będzie wspierać Twoje dbanie o siebie w marcu.

Sprawdź też plakat z super afirmacją, która pomaga Wam odpoczywać tutaj.

Zadbaj o siebie – marzec

Co otrzymujesz i jak pracować z materiałami:

1.Kalendarz – zapisz w kalendarzu wszystkie sprawy, które do tej pory miałaś „w pamięci” – dzięki temu nie będziesz musiała poświęcać energii na ciągłe pamiętanie o danej sprawie. Kalendarz możesz też podzielić z domownikami i zasygnalizować kiedy masz ważne wyjście i potrzebujesz ich wsparcia.

2.Habit tracker – w marcu zgodnie z głosowaniem na Instagramie pracujemy nad nawykiem codziennego ruchu na świeżym powietrzu. Każdego dnia, w którym uda Ci się mieć ruch na świeżym powietrzu (1 minuta spaceru dookoła bloku, spacer do pracy, bieganie, spacer z psem i tak dalej) pokoloruj 1 kształt – im więcej razy uda Ci się poruszać na świeżym powietrzu tym ładniejsze będzie Twoje koło na koniec miesiąca. Każdy element oznacza 1 dzień z ruchem na świeżym powietrzu.

3.Karta do ustalenia celu – wydrukuj kartę. Zastanów się, jaki cel jest dla Ciebie ważny w marcu. Sprawdź, czy jest realny, a potem podziel go na małe kroki – to pomoże Ci osiągnąć Twój cel!

Te darmowe materiały pomogą Ci dbać o siebie w marcu. Pobierz je już dziś, aby dobrze zacząć marzec!

Zajrzyj na INSTAGRAM i zobacz jak inni pracują z kartami w marcu.

Dodaj komentarz