Terapia psychologiczna online

O MNIE

Mam na imię Maria Łucjan i jestem psychologiem.

Jako doświadczony psycholog z ponad 6-letnim stażem, specjalizuję się w prowadzeniu terapii online, skupiając się na obszarach takich jak radzenie sobie ze stresem, przezwyciężanie lęków, rozwój osobisty oraz wzmacnianie odporności psychicznej. Moja praktyka terapeutyczna obejmuje również obszary związane z wypaleniem zawodowym oraz równowagą między życiem a pracą, zwłaszcza w przypadku klientów, którzy doświadczają nadmiernego obciążenia zawodowego.

Wspólnie opracujemy strategie, które pomogą Ci skutecznie zarządzać stresem zawodowym i osiągnąć harmonię między sferami życia prywatnego a zawodowego. Zapraszam Cię do udziału w procesie terapeutycznym, podczas którego skupimy się na rozwijaniu umiejętności obserwacji własnych myśli, emocji i zachowań. Razem zidentyfikujemy czynniki wpływające na Twoje samopoczucie oraz poszukamy sposobów wpływania na jakość Twojego życia.

Dodatkowo, z pełnym szacunkiem i otwartością, pragnę podkreślić, że w moim gabinecie stawiam na przyjazne i bezpieczne środowisko, gdzie każda osoba może czuć się akceptowana i zrozumiana. Moja praktyka opiera się na szacunku dla różnorodności oraz zrozumieniu unikalnych doświadczeń każdego klienta, niezależnie od orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej.

50 min | 160 zł | online z każdego miejsca na świecie

psycholog online

Podczas terapii psychologicznej dla osób dorosłych możemy pracować nad lękiem, obniżonym nastrojem, zamartwianiem się. Twoim celem może być rozwój osobisty lub nauka asertywności lub wyznaczania granic. Wszystko to po to, aby zadbać o siebie. I pamiętaj – praca z psychologiem jest radzeniem sobie. Nie musisz być sama ze swoimi trudnościami.

Terapia psychologiczna online

Terapia psychologiczna online jest skuteczną formą pracy nad swoimi trudnościami. Dzięki spotkaniom online oszczędzasz czas na dojazd, parkowanie i czekanie pod gabinetem. Masz możliwość umówić się od razu na spotkania online, co jest bardzo doceniane przez moje klientki z innych miast lub krajów. Czasami zdaża się też tak, że klientka chce umówić się hybrydowo, czyli raz stacjonarnie a raz online łącząc kontakt osobisty z wygodą domowego zacisza.

Zakres tematyki pracy jest taki sam jak przy terapii psychologicznej w gabinecie stacjonarnym

Jak umówić wizytę u psychologa dla osoby dorosłej

Aby umówić wizytę wybierz wolny termin z zamieszczonego wyżej kalendarza lub wyślij e-mail na adres marysia.lucjan@gmail.com i zapytaj o wolne terminy dla Ciebie.

Po ustaleniu terminu wizyty otrzymasz fakturę, którą opłacisz na konto (wszystkie szczegóły otrzymujesz w specjalnym e-mailu). Masz możliwość wybrania płatności PayPal – proszę powiadom mnie o tym na etapie ustalania terminu wizyty, tak abym mogła wygenerować dla Ciebie fakturę PayPal.

Wizytę opłacasz po otrzymaniu faktury, przed naszym spotkaniem.

Na maila otrzymujesz link do spotkania z Google meet, w który klikasz w terminie spotkania. W czasie konsultacji psychologicznej zawsze widzimy się i słyszymy.

Kontakt i więcej informacji

Mimo możliwości umówienia wizyty online jestem do Twojej dyspozycji telefonicznie i mailowo.

Jeśli zastanawiasz się, czy pracuję z określoną trudnością lub chcesz zapytać o wolny termin zawsze możesz zadzwonić lub wysłać e-mail, który do niczego Ciebie nie zobowiązuje

Tel. 723820872

e-mail: marysia.lucjan@gmail.com

Terapia psychologiczna dla osoby dorosłe – zakres:

Podczas terapii psychologicznej możesz skorzystać z następujących obszarów:

Konsultacja psychologiczna

Trening z zakresu umiejętności zarządzania sobą w czasie

Rozwój umiejętności radzenia sobie ze stresem

Praca nad zamartwianiem się, wyolbrzymianiem

Asertywność

Radzenie sobie z lękiem, obniżonym nastrojem

Nauka kontaktu z swoimi emocjami – jak je przeżywać aby być bliżej siebie

Praca z myślami, przekonaniami, schematami, które Cię nie wspierają

To może Cię zainteresować

Zajrzyj na Instagram po darmowe wskazówki na dbanie o siebie TUTAJ

Wróć na stronę GŁÓWNĄ