Tapeta motywująca „Odpocznij zanim padniesz”

Odbierz tapetę za darmo

Zapraszam Cię do odbioru tapety motywującej z hasłem, które przypomina o konieczności odpoczynku.

Tapeta na monitor – zamów przez formularz powyżej

„Odpocznij zanim padniesz!”

Ostatnio bardzo chodzą za mną słowa „Odpocznij zanim padniesz”. Na Instagramie udostępniałam Wam ostatnio tapetę na telefon z tą afirmacją. W sklepie można zamówić PLAKAT w formacie A3 do samodzielnego wydruku. Z plakatem na ścianie nauczysz się dbać o siebie poprzez codzienne zerkanie na afirmację zawartą na plakacie.

Tapeta motywująca

Na pewno wiele z Was wyszukiwało kiedyś w internecie hasła takie jak tapeta na komputer lub tapeta motywująca. Wiele z nas lubi otaczać się słowami, które motywują do działania, dodają odwagi lub przypominają o tym, co naprawdę ważne.

Jak powstała tapeta motywująca „Odpocznij zanim padniesz”

Dziś zabrałam się za porządki na pulpicie i zaczęłam szukać tapety, która mi by odpowiadała. Nie mogłam nic znaleźć, więc otworzyłam program graficzny i zabrałam się do pracy. I co…znów wróciła do mnie ta afirmacja „Odpocznij zanim padniesz”. Zaczęłam kombinować, powstało kilka wersji, które po ustawieniu na pulpicie przyprawiały mnie o oczopląs. Wobec tego zaczęłam pracować nad czymś bardziej minimalistycznym i tak powstały 2 tapety na monitor. Różowa i fioletowa z delikatną grafiką i afirmacją „Odpocznij zanim padniesz”.

Jak odebrać tapetę motywującą

Jeśli chcesz odebrać tapetę za darmo skorzystaj z formularza poniżej. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail z opcją pobrania tapety różowej lub fioletowej. Możesz też pobrać obydwie i zmieniać je co kilka dni. Nie ma też problemu, jeśli chcesz podzielić się tapetą z koleżanką lub znajomą.

Skąd pomysł na hasło „Odpocznij zanim padniesz”? Szczerze mówiąc ta afirmacja przyszła do mnie sama. Pewnego dnia zastanawiałam się, jak to jest z tym odpoczynkiem. Skąd wiedzieć, że to już czas na odpoczynek. I doszłam do takiego wniosku, że kluczem do odpoczywania jest robić odpoczynek zanim ciało da sygnał że ma dość. Trochę tak, jak z piciem wody zanim poczujesz pragnienie, aby pozostać stale nawodnionym.

Dodaj komentarz