Zajrzyj na mój INSTAGRAM @psycholog.maria.lucjan i odbierz darmowe wskazówki na dbanie o siebie. Wiele postów to treści psychoedukacyjne, dzięki którym możesz lepiej poznać siebie. Ze względu na społeczność, jaką tam tworzymy myślę, że poczujesz się dobrze.

[jr_instagram id=”2″]

Przykładowy post, który znajdziesz na Instagramie

Grafika z tekstem o dbabiu o siebie na święta

Psycholog Maria Łucjan

O mnie

Jestem psychologiem z Lublina. Prowadzę gabinet psychologiczny, w którym przyjmuję dorosłych. Podczas pierwszej wizyty ustalamy cel pracy, a później krok po kroku pracujemy razem. Zawsze w tym procesie nie jest to tylko Twoja praca. Ja przez cały czas jestem z Tobą i Cię wspieram.

Jak wyglądają spotkania z psychologiem

Pierwsze 3 spotkania są inne niż reszta – w tym czasie przeprowadzę z Tobą wywiad, zlecę dodatkowe konsultacje. Co ważne razem ustalimy cel pracy. Następne spotkania to praca nad myślami, uczuciami i zachowaniami. Taka praca sprawia, że jakość życia moich klientek bardzo się poprawia. Czasem, gdy kończymy pracę mówią, że nie spodziewały się, że można czuć się lepiej w tak prosty sposób.

Terapia psychologiczna online

Dla moich klientów oferuję terapię psychologiczną online. Pracujemy tak samo, jak w gabinecie stacjonarnym. Różnicą jest to, że łączysz się z dowolnego miejsca na świecie. Zdażały mi się sesje, na których klient połączył się z ogrodu lub z zagranicznego wyjazdu. Technologia pomaga nam zadbać o siebie. Dzięki terapii psychologicznej online możesz wybrać psychologa spoza Twojej miejscowości – odległość już Cię nie ogranicza.

Tym, co moi klienci online cenią w terapii psychologicznej online jest oszczędność czasu. Czasem klient dojeżdża 2 godziny, pracuje 50 minut i wraca 2 godziny. W przeciwieństwie do spotkań na żywo pracując on-line klient oszczędza 4 godziny swojego czasu.

@psycholog.maria.lucjan

Podsumowując działam stacjonarnie i online, a @psycholog.maria.lucjan to nazwa pod którą znajdziesz mnie na Instagramie. Gorąco Cię tam zapraszam – tworzymy wspaniałą społeczność osób, które chcą dbać o siebie.

To może Cię zainteresować

Przede wszystkim zajrzyj na bloga i sprawdź co jest do pobrania za darmo w tym miesiącu TUTAJ