Psycholog dla dziecka Lublin

Warto iść z dzieckiem do psychologa, ponieważ psycholog może pełnić kluczową rolę w zapewnieniu zdrowego rozwoju emocjonalnego i psychicznego dziecka. Wizyta u psychologa może być konieczna z kilku powodów.

Po pierwsze, psycholog jest specjalistą w dziedzinie psychologii i rozwoju, co oznacza, że ​​jest w stanie zrozumieć unikalne potrzeby i wyzwania, przed którymi stają dzieci w różnych etapach życia. To ekspert, który potrafi dostosować podejście do dziecka, aby stworzyć bezpieczne i wspierające środowisko, w którym dziecko może wyrażać swoje emocje i myśli.

Po drugie, psycholog dziecięcy może pomóc zidentyfikować i radzić sobie z różnymi trudnościami, takimi jak lęki, problemy szkolne, trudności w relacjach z rówieśnikami, nazywanie przeżywanych przez dziecko emocji. Pomaga dziecku rozwijać zdrowe strategie radzenia sobie z trudnościami i uczyć się bardziej efektywnego komunikowania się.

Po trzecie, psycholog dziecięcy może być wsparciem nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców. Pomaga rodzicom zrozumieć zachowanie i potrzeby swojego dziecka, udzielając praktycznych wskazówek i strategii wychowawczych.

Wizyta u psychologa dziecięcego może przynieść wiele korzyści, pomagając dziecku rozwijać się w zdrowy i zrównoważony sposób oraz budować mocne fundamenty emocjonalne na przyszłość. Dlatego warto iść z dzieckiem do psychologa, gdy pojawią się jakiekolwiek obawy dotyczące jego zdrowia emocjonalnego i psychicznego.

Nasza kadra

Z dziećmi w naszym gabinecie pracuje mgr Zuzanna Adach.

Pani Zuzanna jest psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, w Szpitalu Neuropsychiatrycznym, a także w różnych placówkach wspierających rozwój dzieci. Na co dzień prowadzi również warsztaty wspierające rozwój umiejętności emocjonalnych i społecznych. Regularnie bierze udział w kursach i szkoleniach, aby móc jeszcze lepiej wspierać swoich pacjentów. W pracy z dziećmi niezwykle ważne jest dla niej budowanie relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, a także współpraca z rodzicami. 

Wybierz termin i umów wizytę dla dziecka do 12 lat

Prześlij

Psycholog dziecięcy Lublin.

Na wizyty stacjonarne u psychologa w Lublinie zapraszamy do naszego gabinetu przyjaznego dzieciom. Spotkania są przeznaczone dla dzieci do 12 roku życia wraz z rodzicami. Pierwsza wizyta jest w miarę możliwości wizytą rodziców/opiekunów bez dziecka.

Ma na niej miejsce wywiad i omówienie trudności dzieci. Później zajęcia są przeznaczone dla dziecka, a rodzic otrzymuje wskazówki do pracy w domu, ponieważ zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Zasada według której pracujemy to ta, że rodzic zna swoje dziecko najlepiej i jest jego pierwszym terapeutą. Dlatego nie ma u nas zajęć dla dziecka bez współpracy z rodzicem. Wizytę umówisz telefonicznie lub e-mailowo lub on-line przez formularz powyżej.

Konsultacja psychologiczna w Lublinie dla rodziców obejmuje:

  • Indywidualny trening z zakresu umiejętności społecznych
  • praca z lękiem, fobią
  • przeżywanie emocji przez dziecko – praca z dzieckiem + wskazówki dla rodziców, jak wspierać dziecko
  • porady dla rodziców

.

Wizyty dla dzieci są w czwartki i piątki, a wizytę umówisz wygodnie przez formularz online lub dzwoniąc pod numer telefonu

723 820 872.

Czas trwania wizyty 50 min, koszt 120 zł.

Prześlij

Adres i więcej informacji:

Gabinet Psychologiczny Łucjan Maria

Lipowa 20/4;

20-024 Lublin

Tel: 723-820-872

E-mail: marysia.lucjan@gmail.com

Facebook

Powróć na stronę główną i sprawdź darmowe materiały do pobrania.

Psycholog Lublin, Gabinet Psychologiczny Łucjan Maria

karty pracy na białym tle